FIFA U-20 World Cup 2017 Stadyum Aydınlatması Lg Innotek' ten

  • by admin

LG Innotek, Suwon World Cup Stadyumundaki ana aydınlatmaların 10 watt'lık LED paketi, 3535 G4L serisini kullandığını bildirdi. Suwon Dünya Kupası Stadı, FIFA U-20 World Cup Korea 2017 finalinin 11 Haziran'da yapıldığı yer oldu.

LG Innotek, yüksek güvenilirliğe sahip yüksek güçlü LED paketini geliştirmek için benzersiz dikey yonga teknolojisini kullanmıştır. 10 Watt'lık LED paketi, maksimum güçle 100.000 saatlik çalışmanın ardından bile bir stadyumu kolayca aydınlatabiliyor. LG Innotek, yüksek güçlü LED paketinin oyunculara, seyircilere ve TV izleyicilerine maça odaklanmasını sağlayan en iyi ışığı sunuyor. Suwon Dünya Kupası Stadyumunun aydınlatması için yerleştirilen LED paketinin doğal ışığa benzer bir renk sunmakta ve 90 üzeri renk oluşturma indeksi (CRI) özelliklerine sahiptir.

LG Innotek'in LED paketi, daha az parlaklıkta 5.000 Kelvin renk sıcaklığına sahiptir. Ürünle birlikte, insanlar güneşli bir günde olduğu gibi gece maçını izleyebilecekler. Bununla birlikte üretilen ışık, gözlerinizi parlak güneş ışığına göre çok daha rahat ettirecektir.

Makaleler

Led ile ilgili paylaşımlarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.